.

.

New
Животно Tshirt Голема Големина Камелеон Фрактал Т Кошула За Мажи На Семејството Партија Маици Топла Продажба Интересна Боја За Цртање Tee Кошули

Животно Tshirt Голема Големина Камелеон Фрактал Т Кошула За Мажи На Семејството Партија Маици Топла Продажба Интересна Боја За

DEN 589.00
DEN 950.40

Стока
Достапно.

Во САД, ние брод од страна на e-Пакет за објектот помалку од 2 KG. Толку повеќе ќе ви купи повеќе ќе се спаси. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми, додека не се задоволни.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
YOYLAP
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Животните
боја:
Црна,Бела,Виолетова,Јаглерод,Жолта,Црвена,Сива,Зелена,Морнарица,Сина
Функција:
Органски Памук ,O Вратот , Дише Ткаенина
Модел:
Годишно ниво Камелеон
Свеж

Избор на клиенти