.

.

New
2018 Сосема Нова Мода Памучни Блузи Tees Bodybuilding Gymer Т Кошула Мускулите Топ Фитнес Тренер, јас Не СУМ Тука Да Зборувам За Tee кошула

2018 Сосема Нова Мода Памучни Блузи Tees Bodybuilding Gymer Т Кошула Мускулите Топ Фитнес Тренер, јас Не СУМ Тука Да Зборувам

DEN 719.52

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
GILDAN
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Sleeve Стил:
Редовни
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Стил:
Моден
Свеж

Избор на клиенти