.

.

New
Светот има Поголеми Проблеми Т-маица Женска Tshirt Женска Т кошула Лезбејка Tshirt Геј Т кошула Унисекс Т кошула Графички Т кошула

Светот има Поголеми Проблеми Т-маица Женска Tshirt Женска Т кошула Лезбејка Tshirt Геј Т кошула Унисекс Т кошула Графички Т кошула

DEN 441.60

Стока
Достапно.

Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.
Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Ве молам дозволете ми да знам. Се надеваме дека може да се разбере ова. Доколку купите повеќе, ние ќе се обидеме потрудиме да ги покрие дел од вашиот превозот надомест.
Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. целосна наплата, замена или замена е понуден. Јас ќе ви даде добро решение.
Ве молиме Имајте предвид : ние победивме'т се врати превозот цена или не't take превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не 's нашите вина.
Вистински фото :
Превозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 8-20 Дена на Светот Слободен!! DHL 5-8 Дена ние задолжен поштенски базираше на вистинските превозот цена. Вашиот добар фидбек е многу ценет. EMS 5-10 работни Дена
Политика На Враќање
Ние гарантираме 100% задоволство . Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Број На Модел На:
1
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Бренд Име:
SHYUTEE
Стил:
Повик
Материјал:
Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Џерси
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Пол:
Унисекс
Стил:
Моден
Свеж

Избор на клиенти