.

.

New
Нови Жените Бела Разиграните Далеку Маичка на Кратки Ракави Девојки Hayao Miyazaki Разиграните Далеку Врвот Tees tshirt За Дами

Нови Жените Бела Разиграните Далеку Маичка на Кратки Ракави Девојки Hayao Miyazaki Разиграните Далеку Врвот Tees tshirt За Дами

DEN 381.00
DEN 614.40

Стока
Достапно.

Ако не сте задоволни со нашата предмети.UPS-от или ВОЗДУХОПЛОВНАТА. Кина Пост Воздух Пошта е нашата склопот на превозот начин. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите да се движат натаму.
Испорака
1. Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ за Кредитна Картичка. Ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба, затоа што кога ќе се постави цел, парите е пренесување во Зачувам, не нашата сметка. Предметите ќе бидат означени како "подарок", или "примерок? или "Вистински Опис" и со пониска вредност за лесно царинење.На следење на број ќе биде дадена еднаш нареди, ве молиме, не грижете се за превозот, како тоа може да потрае некое повеќе време се соочува со некои празници. Ние ќе работиме со вас за да се решат проблемите.ве молиме да ни остават активни повратни информации. Таму ќе биде повеќе попуст на цените и превозот надомест.Ние нудиме тоа преку DHL . Pls контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации.
Плаќање
1.
Светот На Модата
Добредојдовте на нашиот магазин
Опис : Нова Жените Бела Разиграните Далеку Маичка на Кратки Ракави Девојки Hayao Miyazaki Разиграните Далеку Врвот Tees tshirt За Дами
СОСТОЈБА : 100% Сосема Нов ГОЛЕМИНА : S/M/L/XL/XXL пакет : Opp Вреќа Материјал : Модални Детали за Производот Серија : Мода Печатење Област : А3
Совети :
Нашата нормална испорака е Кина пост воздух mail.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
SexeMara
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Материјал:
Модални,Памук
Ткаенина Тип:
Плетени
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Печати
Облека Должина:
Редовни
Број На Модел На:
WM2322
Sleeve Стил:
Редовни
Товарни:
Бесплатни Товар
Големина:
As below
Стил:
бела маица
бои:
како слики
Функција:
Жешка Трансфер Печатење
Возрасна Група:
Возрасни
Пол:
Жените
is_customized:
Yes
Тип:
Разиграните Далеку
Свеж

Избор на клиенти