.

.

New
Новиот Т-маици За Жените Долг Ракав Памук Т Кошула Дами Зима Топ Tee Солидна Poleras Mujer Turtleneck Женски Т-маица Camisetas

Новиот Т-маици За Жените Долг Ракав Памук Т Кошула Дами Зима Топ Tee Солидна Poleras Mujer Turtleneck Женски Т-маица Camisetas

DEN 471.00
DEN 523.20

Стока
Достапно.

Ве молиме потврдете го тоа пред да ја плаќаат
Ø Сите нарачки ќе брод во рок од 3-7 работни дена по плаќање
Ø Нашиот бесплатен превозот вклучени Кина пост воздух mail. Ние се обидуваме се потрудиме да бидете сигурни дека ќе ја прими стоката побрзо, но превозот времето е зависи од поштата или Изразат компанија, па pls бидете трпеливи со превозот.
International Shipping :
Ø Ние брод вашата Aliexpress плаќање адреса САМО.
Ø За големи или итни налози, pls изберете EMS/DHL/UPS/Федекс/ТНТ Експрес за побрза испорака, превозот цената емисии на дијалогот за избор на количката страница, или контактирајте со нас за повеќе превозот информации.
Ø Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена во оригиналната форма за замена или пари назад. Однапред ви благодариме!
Ø Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение.
Ø ве Молиме контактирајте со нас пред да се врати. (САД,CA,АУ,велика БРИТАНИЈА).Повеќе За Производот
ВАЖНО : Почитувани Купувачот, немојте да изберете големина од S,M,L,XL,XXL, ве молиме да се измери вашата големина и спореди со погоре големина на табелата.
Ø Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.pls разбере!!!
Предлог :
Ø Pls употреба Шопинг Количка да се направи мешани цел.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Turtleneck
Стил:
Повик
Број На Модел На:
turtleneck т кошула
Бренд Име:
CBUCYI
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Блузи Тип:
Tees
Материјал Состав:
95% памук полиуретан еластични влакна (spandex) 5%
Свеж

Избор на клиенти