.

.

New
Жените Фудбалер Фан Маица Јапонски Harajuku Т Shrit Женска Блузи Мода 2017 Смешно Кул Европски Стил на Хип Хоп S-Xl

Жените Фудбалер Фан Маица Јапонски Harajuku Т Shrit Женска Блузи Мода 2017 Смешно Кул Европски Стил на Хип Хоп S-Xl

DEN 626.00
DEN 719.52

Стока
Достапно.

Ако постои некој проблем, ве молиме контактирајте прво, ние ќе се реши во разумен начин.итн, ве молиме контактирајте со нас!!!
За Плаќање
1.Ако не сте задоволни со стоката кога ја прими.Ние прифаќаме капка пратката, и ние нема да дозволиме било какви фактури и цена. Ве молиме контактирајте со нас и да се врати во рок од 7 дена за замена или пари назад.Ние ќе брод за излез на стоки во 5-7 дена, стоката ќе пристигне во 5-35 работни дена зависи од вашиот превозот начин, дестинација и други фактори.
Почитувани купувачи,
Нашите Т маици се Азиските големина.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако на големо, pls контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена.Ние прифаќаме Зачувам, Кредитна картичка, Western Union, Alipay
3.Ние не сме одговорни за било обичај должност увоз даночни обвинет од страна на купувачите земји. Сите наши производи се 100% памук висок квалитет направени , и печатени со e nvironment сојузник стр rinting јас nk .Ние сме професионални печатење компанија,обезбедување на сорти на слики за избор,можете исто така да изберете сопствени слики за печатење на облека.39 инчен;)
Бидејќи различни компјутерски монитор s кандидира малку различни, ве молиме оставете малку разлика во бојата. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ако ја врати стоката, треба да се обрне враќање товар.

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
Редовни
Стил:
Моден
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Свеж

Избор на клиенти