.

.

New
Рози Се Црвени Женска Црна Маица Едноставен Графички Маица Смешно Подароци Женски Обичниот Хип Хоп Т Кошули На Кратки Ракави Врвот Tee

Рози Се Црвени Женска Црна Маица Едноставен Графички Маица Смешно Подароци Женски Обичниот Хип Хоп Т Кошули На Кратки Ракави

DEN 626.00
DEN 719.52

Стока
Достапно.


Внимание Ве Молам
1.Имаме следење на број за вас по испраќање на стоката, можете да проверите вашиот пакет онлајн на било каде.
Почитувани купувачи,
Нашите Т маици се Азиските големина.итн, ве молиме контактирајте со нас!!!
За Плаќање
1.Ние прифаќаме Зачувам, Кредитна картичка, Western Union, Alipay
3.Ако не сте задоволни со стоката кога ја прими.Ние прифаќаме капка пратката, и ние нема да дозволиме било какви фактури и цена.39 инчен;)
Бидејќи различни компјутерски монитор s кандидира малку различни, апели e дозволите една мала разлика во бојата. Ако сакате да испратите подароци за вашите семејства,љубовници,пријатели,колеџи,тимови. Однапред ви благодариме за вашата corporation.54 см, 1 cm = 0. Ве молиме контактирајте со нас и да се врати во рок од 7 дена за замена или пари назад.Ние ќе брод за излез на стоки во 5-7 дена, стоката ќе пристигне во 5-35 работни дена зависи од вашиот превозот начин, дестинација и други фактори.
Гаранција и Гаранција
1. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Ние сме професионални печатење компанија,обезбедување на сорти на слики за избор,можете исто така да изберете сопствени слики за печатење на облека.Ние брод надвор на стоки преку e Packet и CPAM, можете исто така да изберете DHL, EMS ако итна. Сите наши производи се 100% памук висок квалитет направени , и печатени со e nvironment сојузник стр rinting јас nk .

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Материјал:
Памук
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
Редовни
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Свеж

Избор на клиенти