.

.

New
Tom Clancy Виножито Шест Опсада лето памук кратко sleeve tee t-shirt

Tom Clancy Виножито Шест Опсада лето памук кратко sleeve tee t-shirt

DEN 650.40

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Цртан филм
Sleeve Стил:
Со кратки ракави
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
NOHVCEX
Маскирани:
No
Број На Модел На:
113
Свеж

Избор на клиенти