.

.

New
Seraph на Крајот Т-маица Аниме Yuichiro Hyakuya Cosplay Кратко Sleeve Т кошула Микаела Hyakuya Дише Tees

Seraph на Крајот Т-маица Аниме Yuichiro Hyakuya Cosplay Кратко Sleeve Т кошула Микаела Hyakuya Дише Tees

DEN 686.00
DEN 1055.52

Стока
Достапно.


Seraph на Крајот Т-маица Аниме Yuichiro Hyakuya Cosplay Кратко Sleeve Т кошула Микаела Hyakuya Дише Tees
Материјал : млеко влакна
Удобно и мека, дише, не исчезнат
Големина на табела (единица : cm 1inches=2.54 см)

Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Цртан филм
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер
Бренд Име:
NSOKING
Маскирани:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Кратко Sleeve
Свеж

Избор на клиенти