.

.

New
Бесплатен превозот плус големина XXL XXXL 4xl 5xl 6xl 7xl 8xl tshirt мажите есен, зима со Животните памук о-вратот долги ракави, T-shirt

Бесплатен превозот плус големина XXL XXXL 4xl 5xl 6xl 7xl 8xl tshirt мажите есен, зима со Животните памук о-вратот долги ракави,

DEN 1564.00
DEN 1907.52

Стока
Достапно.

обично трае 20~40 дена да пристигнат. Објектот ќе се организира превозот преку Воздухопловната во рок од 6 дена по плаќање расчисти, објектот ќе биде испратена преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Answer : ___________________________ NOTE : маица или кошула големина треба поголем од телото големина без облека 4-8 см,и грб на големината треба поголем од телото големина без облека 10-15 cm големина 2 XL градите 120cm за губење на 80-100 kg големина 3 XL градите 130cm за губење на 100-115 kg големина 4 XL градите 135cm за губење на 115-120 kg големина 5 XL градите 140cm за губење на 120-135 kg големина 6 XL градите 145cm за губење на 135 - 142 килограми големина 7 XL градите 150cm за губење на 140-150 kg големина 8 XL градите 155cm за губење на 150-160 kg детали за производот
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Ние можеби ќе треба да контактираат со вас за некои неопходни прашања (големина, боја. Забелешка : ако ви се допаѓа производот,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди.Ве молиме навистина прочитајте во описот пред купување! Кинески големини се кандидира релативно мали, но ние имаме плус големина на облека и ние ќе ви помогне во изборот на правото големина. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ние Се Грижиме За Нашите Клиенти! Ве молиме да останете во контакт по поставување на цел. Само оставете го вашиот точната висина, тежина, градите или половината measuremnts под вашата нарачка вака купувачот не.

Детали

Големина:
XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL, 8XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Маскирани:
No
Материјал:
Памук,Spandex
Продажба со Pack:
No
Стил:
Хип Хоп
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Животните
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Сцена:
Повик
облека технологија:
Други
Сезоната:
Зима
Шема:
Полна Боја
Моделирање на облека:
Лабава
Број На Модел На:
xxxxxl
Стил:
Моден
Свеж

Избор на клиенти