.

.

New
Нови Растенија наспроти Зомби Т Кошули Дизајни Тинејџерски Цртан филм Мажите Зомби Момчиња Маици Бренд облека 55-3#

Нови Растенија наспроти Зомби Т Кошули Дизајни Тинејџерски Цртан филм Мажите Зомби Момчиња Маици Бренд облека 55-3

DEN 290.00
DEN 408.00

Стока
Достапно.

Ако постои некој проблем, ве молиме контактирајте прво, ние ќе се реши во разумен начин.Ве молиме да ја плати во рок од 7days од цел
За Превозот
1.Ние брод надвор на стоки преку CPAM, можете исто така да изберете DHL, EMS ако итна.Имаме следење на број за вас по испраќање на стоката, можете да проверите вашиот пакет онлајн на било каде.Ние ќе брод за излез на стоки во 5-7 дена, стоката ќе пристигне во 5-35 работни дена зависи од вашиот превозот начин, дестинација и други фактори.Ако примите недостатоци стоки, ние ќе ви даде нов, како и замена во вашата следна цел.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ние прифаќаме Зачувам, Кредитна картичка, Western Union, Alipay
3.Ако не сте задоволни со стоката кога ја прими.Ние не сме одговорни за било обичај должност увоз даночни обвинет од страна на купувачите земји. Ако на големо, pls контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена.
Информации За Производот
Состојба : 100% Сосема нов
Боја : Како што е прикажано
Големина : S M L XL XXL XXXL(со водат ткаенина)
Пакет : Индивидуално спакувани со пластична кеса
Драг пријател, Нашиот Т маици се Азиските Големина ,
Ве молиме изберете ја вашата големина база на табелата подолу :
(±1-2cm се разликува поради m anual мерење)
За Плаќање
1. Однапред ви благодариме за вашата corporation.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Полиестер,Модални
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Плетени
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Свеж

Избор на клиенти