.

.

New
Лето Мажите Смешни Сина Свежа Слатководна Риба Печатени Т Кошула Мода Новина Кратко Sleeve Tee Блузи Homme Облека

Лето Мажите Смешни Сина Свежа Слатководна Риба Печатени Т Кошула Мода Новина Кратко Sleeve Tee Блузи Homme Облека

DEN 405.00
DEN 623.52

Стока
Достапно.


Совети :
Нашата продавница големина е Азија големина , ако вашиот НАС големина, ве молиме изберете поголем големина, ви благодариме!
(Пример : големина НАС L, ве молиме изберете големина XL)

Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Маскирани:
No
Продажба со Pack:
No
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Нормално
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Бренд Име:
BLWHSA
Стил:
Риба
боја:
Бела
Материјал:
100% Памук
Свеж

Избор на клиенти