.

.

New
Смешни кратко sleeve т кошула tee Апстрактен Израз риба wheal улица кул т-маица s џерси памук далеку врвот

Смешни кратко sleeve т кошула tee Апстрактен Израз риба wheal улица кул т-маица s џерси памук далеку врвот

DEN 499.00
DEN 623.52

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
OVMAI
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Џерси
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Стил:
Повик
Свеж

Избор на клиенти