.

.

New
Saekano Т-Маица Utaha Kasumigaoka Кошула модерен т кошули Аниме Cosplay kawaii кошула т кошули за момче лолита аниме т-маица на

Saekano Т-Маица Utaha Kasumigaoka Кошула модерен т кошули Аниме Cosplay kawaii кошула т кошули за момче лолита аниме т-маица

DEN 754.00
DEN 954.24

Стока
Достапно.

Во повеќето случаи, international shipping зема околу 15-30 дена (за 1month).
Повратни информации :
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со "СОВРШЕН пет ЅВЕЗДИ". Ако сте незадоволни со нашиот предмет или услуга, тогаш ве молиме контактирајте со нас преку испраќање порака пред да замине било повратни информации. Ние се грижиме за нашите ценети купувачи, ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници ќе биде многу мило да ви помогне. обично се потребни околу 15-30 дена . Ве молиме овозможи 24 деловни часа за нас да одговор. Сите предмети ќе се организира превозот во Два работен ден по плаќање избришани. Брод од страна на Стандард Рамна Стапка на Превозот Услуга, под нормални околности, . Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 1-2 дена. Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте не преку порака. Ние сме посветени да го решат сите прашања во пријателска и задоволителен начин. Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Стил:
Новина
Sleeve Должина(cm):
Краток
Јака:
О Деколте
Материјал:
Памук,Полиестер
Sleeve Стил:
аниме цртан филм
Маскирани:
No
Шаблон Тип:
Писмо
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
COOLPRINT
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
клучни зборови 1:
Моден печатат маици
клучни зборови 2:
Јапонски Аниме И Манга
3 клучни зборови:
kawaii фустан
Свеж

Избор на клиенти