.

.

New
Голема Големина Т-Маица на Жените Памук Шарени Печати Batwing Ракав Мода Големи Димензии Блузи Лето Женски О-Вратот Tshirt Одговара 100KG 6XL

Голема Големина Т-Маица на Жените Памук Шарени Печати Batwing Ракав Мода Големи Димензии Блузи Лето Женски О-Вратот Tshirt Одговара

DEN 714.00
DEN 1190.40

Стока
Достапно.


големина(cm)
Биста
Полите
Рамо
Sleeve
Должина
Манжетната
М
176
152
108
-
71
30
L
176
152
108
-
71
30
XL
176
152
108
-
71
30
2 XL
176
152
108
-
71
30
3 XL
176
152
108
-
71
30
4 XL
176
152
108
-
71
40 Бесплатен превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Бесплатен превозот за сад преку e Packet Бесплатен превозот на руски Federationvia преку Русија Експрес-SPSR или Posti Финска
Голема Големина Т-Маица женски Фустан Памук Шарени Печати Batwing Ракав Мода Големи Димензии Блузи Лето Стил се Облекуваат О-Вратот Tshirt 6 XL
Боја стил : Сина,Црвена
Материјал : Памук,полиестер
Големина : M,L,XL,2 XL,3 XL,4 XL,5 XL,XXL,XXXL,XXXXL,XXXXXL (one size) . Да Бразил, 25-60days е многу честа појава, ако сте од бразил, и имаат многу силен подготвени да се има стока побрзо, ве молиме изберете друга превозот метод како EMS, UPS-от, DHL. Лични купувачот од Бразил само може да се купи 3 броја на стока во една пратка да се избегне царинската проблем, и CPF број или ДДВ број е потребно.
Може да има 2-3 cm грешка.
Големина стил : Голема Големина, Плус Големина, Големи Димензии,Прекумерно
Шаблон тип : Шарени Печатење
Пол : Женски Tshirt ,женска Облека, Дама Костим
Должина на ракав : Краток Ракав
Sleeve стил : batwing ракав
Деколте : O деколте
Стил : Случајни,Шарени,Мода,Лабава
7. Ако не сте задоволни објектот кога ќе примите, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад.
Ова е нашиот Mandual мерење.

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, One Size
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Акрилик,Полиестер,Памук
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Tassel
Број На Модел На:
058-Tshirt
Облека Должина:
Редовни
Бренд Име:
DIMANAF
Шаблон Тип:
Шарени
Sleeve Стил:
Batwing Ракав
Ткаенина Тип:
Broadcloth,borduroy
боја:
црна,сива
Материјал:
Памук,Полиестер,Lanon
Облека Должина:
Краток
Големина:
S,M,L,XL,2XL,3XL,4XL,XXL,XXXL,XXXXL,XXXXXL
големина стил :
Голема Големина,Плус Големина,Големи Димензии,Прекумерно
Сезоната:
2016 Година Нови Лето,На Пролет
Стил:
Повик,Шарени,Мода,Лабава
Свеж

Избор на клиенти