.

.

New
Monogatari Т-Маица Mayoi Hachikuji Кошула неколку маици Аниме карактери Kawaii/Симпатична Брзо Сушење на Повик Маици Janpanese на

Monogatari Т-Маица Mayoi Hachikuji Кошула неколку маици Аниме карактери Kawaii/Симпатична Брзо Сушење на Повик Маици Janpanese

DEN 754.00
DEN 954.24

Стока
Достапно.

] Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро.
Повратни информации :
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со "СОВРШЕН пет ЅВЕЗДИ". Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот на процесот. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.Monogatari Т-Маица Mayoi Hachikuji Кошула неколку маици Аниме карактери Kawaii/Симпатична Брзо Сушење на Повик Маици Janpanese на
За Превозот :
1.
За Returens :
1. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга. Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте не преку порака.Во повеќето случаи, international shipping зема околу 15-30 дена (за 1month). Сите предмети ќе се организира превозот во Два работен ден по плаќање избришани. Затоа, ве молам да не се жали за морале да бродот назад на вашиот сопствен трошок. Ве молиме овозможи 24 деловни часа за нас да одговор. Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 1-2 дена. Ве молиме да ни даде порака пред да замине било 1 или 2 рејтингот, неутрален, негативни повратни информации или да се отвори било спор.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Стил:
Новина
Sleeve Должина(cm):
Краток
Јака:
О Деколте
Материјал:
Памук,Полиестер
Sleeve Стил:
аниме цртан филм
Маскирани:
No
Шаблон Тип:
Карактер
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
COOLPRINT
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
клучни зборови 1:
моден маици мажи
клучни зборови 2:
јапонски аниме cosplay
3 клучни зборови:
kawaii стил
Свеж

Избор на клиенти