.

.

New
Децата Лето Печати Punisher Черепот Кул Т-Маица Деца Бебе Секојдневен Облека Момчиња Девојчиња Кратко Sleeve Битник Блузи Tees,HKP5022

Децата Лето Печати Punisher Черепот Кул Т-Маица Деца Бебе Секојдневен Облека Момчиња Девојчиња Кратко Sleeve Битник Блузи Tees,HKP5022

DEN 536.64

Стока
Достапно.

Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.
Alipay, Запад Унија, TT.
Превозот е голема главоболка за двете купувачот и продавачот, меѓусебно разбирање е многу потребно.Ви благодариме. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации . Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Ние нудиме бесплатен превозот во светот со Кина Пост Воздух Mail , просечно време на испорака е од 15 B30 дена, за Русија/Бразил ќе биде 25 W45 дена. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Детали

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5T, 6T, 7T, 8T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Стил:
Моден
Број На Модел На:
HKP5022
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Sleeve Должина(cm):
Краток
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Бренд Име:
ЏЕРИ И JEMMY
Шаблон Тип:
Печати
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Свеж

Избор на клиенти