.

.

New
Исус е мој Рок и декаs како јас рок т кошула бога благослов смешно т кошула blusa tumblr девојка блузи moletom не tumblr Унисекс блузи

Исус е мој Рок и декаs како јас рок т кошула бога благослов смешно т кошула blusa tumblr девојка блузи moletom не tumblr Унисекс

DEN 446.40

Стока
Достапно.


Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате.
Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек.
Ве молиме Имајте предвид : ние победивме'т се врати превозот цена или не't take превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не 's нашите вина. Се надеваме дека може да се разбере ова. Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво. Јас ќе ви даде добро решение. Доколку купите повеќе, ние ќе се обидеме потрудиме да ги покрие дел од вашиот превозот надомест. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден.
Вистински Фото:
Превозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 8-20 Дена на Светот Слободен!! DHL 5-8 Дена ние задолжен поштенски базираше на вистинските превозот цена. EMS 5-10 работни Дена
Политика На Враќање
Ние гарантираме 100% задоволство .

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Бренд Име:
SHYUTEE
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Џерси
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Моден
Свеж

Избор на клиенти