.

.

New
iDzn Унисекс Фитнес Т-маица Смешно Убави Вина во Нашите Ѕвезди во РЕД за Печатење Raglan Долг Ракав Мажите Т кошула Секојдневен Tee Блузи

iDzn Унисекс Фитнес Т-маица Смешно Убави Вина во Нашите Ѕвезди во РЕД за Печатење Raglan Долг Ракав Мажите Т кошула Секојдневен

DEN 662.00
DEN 719.52

Стока
Достапно.

3937 инчен
♦Истата стока, подобра цена.
♦Ако сте примиле некоја ставка која е различна од опис.
♦Бренд : i Dzn
♦Материјал : Памук+Lycra;
♦За луѓето : на Мажите,Момче,Унисекс
♦Стил : случајни+Мода,Долг Ракав Т-маици;
♦Мека, удобно, лесно-грижа;
♦Ексклузивен дизајн
♦Повод : Одговара за Внатрешна Отворено,За Роденден Партии,Семејни Собири;
♦Тежина : 180g да 260g; ♦ боја ќе биде малку поинаква, бидејќи на преземање на слики, светлина или вашиот монитор на поставувања, ве молиме да се разбере, боите ќе бидат предмет на финалниот оној што прима;
♦Сите големина не САД/Европски големина;
♦Големина : С.
♦Се врати ставки МОРА да ги имаат сите ОРИГИНАЛНОТО пакување и додатоци.
♦ Ние не ќе брод во Кина, Хонг Конг, Филипините, Африка, Хондурас, Индонезија, Индија, Италија, Хавајски Острови,Индија(како причина за ограничувањето на поштенски систем)
♦ Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и вие сте одговорни за царински давачки.
♦ Објектот ќе биде предаден од страна на Хонг Конг пост или кина пост Воздухопловната која ќе трае од 15 ДО 25 работни дена (не вклучувајќи ги сабота & недела).
♦ Објектот ќе биде предаден во рок од 1 работни дена по вашата исплата. Ве молиме ни e-mail. [ споредат детали големина со твое.
♦Сите главни видови на кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
♦ Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек и 5-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот, Ние автоматски ќе испрати позитивен фидбек за вас.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
iDzn
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Материјал:
Памук,Lycra
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Raglan Долг Ракав
Шаблон Тип:
Писмо
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Ткаени
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Тема:
Убави Вина во Нашите Ѕвезди во РЕД
Шема:
Во РЕД
Моделот боја:
бела.ЦРНА
НЕМА.:
RC040C
Свеж

Избор на клиенти