.

.

New
Мајка На Џинови Т кошула moletom не tumblr tees tumblr гранџ wanderlust блузи Мајка подарок естетски врвови greys tees

Мајка На Џинови Т кошула moletom не tumblr tees tumblr гранџ wanderlust блузи Мајка подарок естетски врвови greys tees

DEN 446.40

Стока
Достапно.

Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Ткаенина Тип:
Џерси
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
SHYUTEE
Декорација:
Никој
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Моден
Свеж

Избор на клиенти