.

.

New
Функција на бубрезите Vernon цитат Седумнаесет Kpop Т-Маица moletom не tumblr tees Унисекс т кошула

Функција на бубрезите Vernon цитат Седумнаесет Kpop Т-Маица moletom не tumblr tees Унисекс т кошула

DEN 446.40

Стока
Достапно.

Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Доколку купите повеќе, ние ќе се обидеме потрудиме да ги покрие дел од вашиот превозот надомест.
Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. целосна наплата, замена или замена е понуден.
Ве молиме Имајте предвид : ние победивме'т се врати превозот цена или не't take превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не 's нашите вина. Се надеваме дека може да се разбере ова. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа. Јас ќе ви даде добро решение.
Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Број На Модел На:
1
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Бренд Име:
SHYUTEE
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Џерси
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Моден
Свеж

Избор на клиенти