.

.

New
Секси Клуб Танцување Женска Тесни Ултра-кратки маици Модерен Лето Голи Midriff Танц Пракса Блузи основните кошули S-XL

Секси Клуб Танцување Женска Тесни Ултра-кратки маици Модерен Лето Голи Midriff Танц Пракса Блузи основните кошули S-XL

DEN 180.00
DEN 191.52

Стока
Достапно.


кога ќе го добиете објект, ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас прв пат, да не остави негативни повратни информации. ние ќе се справи со проблемот за вас.
Ткаенини : Mercerized памук
Боја : црна, розова, бела Големина :
Големина S-Азиски M (САД, 4 ,велика БРИТАНИЈА 6, АУ 8,ЕУ 34)
Големина М-Азиски L (САД 8-10,велика БРИТАНИЈА 10, АУ 12,ЕУ 38)
Големина L-Азиски XL (НИ 12,велика БРИТАНИЈА, 14, АУ 16,ЕУ 42)
Големина XL-Азиски XXL (НИ 14,велика БРИТАНИЈА 16, АУ 18,ЕУ, 44)
Азија M : биста 72-88cm, Ракав 10cm, Должина 28cm 1.

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Бренд Име:
Maoxzon
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Јака:
Slash вратот
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
GA7007
Боја Стил:
Природна Боја
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Свеж

Избор на клиенти