.

.

New
Слатка лолита кошула BOBON 21 принцеза кошула чипка emperorship љубов морнарица јака лак морнар униформи кратко sleeve врвот кошула t0824

Слатка лолита кошула BOBON 21 принцеза кошула чипка emperorship љубов морнарица јака лак морнар униформи кратко sleeve врвот

DEN 1447.00
DEN 1608.00

Стока
Достапно.


Производ Опција Листа
Забелешка : следните информации за повикување само. Ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации. Опции Количество Розова . s 25 вода сина и с 20 розова . м 29 вода сина и м 17 вода сина и продажба s 0 вода испорака сина и продажба m 0 розова испорака . продажба s 0 розова испорака . продажба м денот на испорака 0 Детали за Производот
големина информации
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .

Детали

Големина:
S, M
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Декорација:
Возбудува
Облека Должина:
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Јака:
Морнар Јака
Sleeve Должина(cm):
Краток
sleeve тип:
редовни ракав
Моден Елемент:
baimuer
ткаенина главниот состав:
содржината на 96% и над
Моделирање:
Директно
Свеж

Избор на клиенти