.

.

New
2017 Нова Маскирна Мрежа Еластична Quickdry маици О-вратот Долг ракав Tees MC MTP МЦА

2017 Нова Маскирна Мрежа Еластична Quickdry маици О-вратот Долг ракав Tees MC MTP МЦА

DEN 1079.52

Стока
Достапно.


2017 Нова Маскирна Мрежа Еластична Quickdry маици О-вратот Долг ракав Tees MC MTP МЦА Опис на Производот 2017 Нова Маскирна Мрежа Еластична Quickdry маици О-вратот Долг ракав Tees MC MTP МЦА
1. Ново Маскирна Шема : MC MCBK MTP МЦА
2. Одговара за отворено, тактички, Пешачење, Армијата Trainning
3. Факултативна siz e : M L XL XXL
1.Подигнувањето време : Февруари.26, 2017 2. 100% polyster Мрежа Еластична Ткаенина 3. Војската,полицијата, лов употреба 4. факултативна бои : MC MTP МЦА MCBK 5. Дише, Quickdry, O-врат, долги ракави
2017 Нова Маскирна Мрежа Еластична Quickdry маици О-вратот Долг ракав Tees MC MTP МЦА
Други MC производи
Безбедност Должност Униформи Typhon борба јакна / Змијата кожата јакна/ Битка Змија Јакна Грб / Змија Кавер-униформи

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Sleeve Стил:
Нормално
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Новина
Ткаенина Тип:
Плетени
Маскирани:
No
Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
Маскирна
Ткаенина Тип:
100% polyster
Стил:
Активни
реден број:
TGBS307
Опција боја :
MC МЦА MCBK MTP
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Свеж

Избор на клиенти