.

.

New
Меѓуѕвездениот Echolocation Т-Маица жив појавува на боја и изобилство психоделичен модели на 3d печатење т кошула tees за жени мажи

Меѓуѕвездениот Echolocation Т-Маица жив појавува на боја и изобилство психоделичен модели на 3d печатење т кошула tees за жени

DEN 479.52

Стока
Достапно.


Answer : ___________________________ Note : 1.Тоа е Стандард во Азија Големина , обично 1-2 големина помала од САД,велика БРИТАНИЈА,АУ,ЕУ големина. Ако обично се носат XL на ЕУ/САД големина , ќе е подобро да се избере 3 XL или 2 XL во нашата продавница . 2.Големината Референца е референца само , што се предлагаат да се користи владетел да се измери големината на вашиот облека(не на вашето тело) точно, ова ќе биде на повеќето прецизен начин. 3.Прирачник за мерење на податоци! Ве молиме овозможи 1~2cm отстапувања!

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
Екипажот Вратот
Стил:
Моден
Бренд Име:
Cloudstyle
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Кратко Sleeve
боја:
3D
дизајн:
Партија
Стил:
Смешни
Тип:
тенок одговара
Погоден Сезона:
Пролет лето Есен Зима
Погоден Група:
мажи жени
Потекло:
Hangzhou
Големина:
S M L XL 2XL 3XL 4XL 5XL
квалитет:
Висок
Свеж

Избор на клиенти