.

.

New
година Нови лето во машка повик широк шарени кратки ракави, плетени т кошула

година Нови лето во машка повик широк шарени кратки ракави, плетени т кошула

DEN 632.64

Стока
Достапно.


Големина/ Висина(CM)/ Тежина(KG) :
S 165 CM 50-60
М 170 CM 60-65
L 175 CM 70-75
XL 180 CM 75-80
XXL 185 CM 85-90
Прочитајте големина како што е подолу, а потоа изберете правилната големина (1-3 СМ грешка)

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Бренд Име:
NISIHU
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Шарени
Јака:
Пак надолу Јака
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Плетени
Маскирани:
No
Точка Бр.:
YX50-518
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Свеж

Избор на клиенти