.

.

New
1PC 3x Преносни Мода Ѓердан Читање Зголемувачот Pendant Ѓердан Декоративни лупа

1PC 3x Преносни Мода Ѓердан Читање Зголемувачот Pendant Ѓердан Декоративни лупа

DEN 556.00
DEN 618.24

Стока
Достапно.


Детали

боја:
Сребро.
Број На Модел На:
3x Преносни Ѓердан Читање Зголемувачот
Стил:
Облечен Во Стилот
Со Светлина Или Не:
No
Големина:
32mm
Бренд Име:
SRATE
Материјал:
стакло и метал
Зголемување:
3x
Свеж

Избор на клиенти