.

.

New
Headband лупа Око Поправка Зголемувачот 10X 15X 20X 25X Око Jeweler Види Поправка Зголемувачот со LED Светло Бесплатен Превозот

Headband лупа Око Поправка Зголемувачот 10X 15X 20X 25X Око Jeweler Види Поправка Зголемувачот со LED Светло Бесплатен Превозот

DEN 453.00
DEN 508.80

Стока
Достапно.

Очила и headband меѓусебно 3. Бидејќи на висока зголемување, работната далечина е многу блиску ( 0. *****Имајте на ум***** 1. Очила види поправка зголемувачот со led светло 2.
Headband лупа Око Поправка Зголемувачот 10 X 15 X 20 X 25 X Око Jeweler Види Поправка Зголемувачот со LED Светло Бесплатен Превозот
Модел
НЕМА. 1 окуларот,3 меѓусебно леќа *Батериите може да не се вклучени за безбедност. 1) Осветлени зголемена headband loupe со 1 LED Светло 2) Eyeglass рамка со кој се одвојува главата врвка 3) Висок квалитет на доградба на акрилни леќа 4) Удобно носење искуство со лесни рамка 5) Светла led обезбедува совршена светлина во било која состојба 6) Опремени со 3lens плочи на мулти-моќ за повод го користите 7) Напојува со 3 LR1130 батерии 8) Тоа доаѓа со брановидни боја поле, за да се заштити зголемувачот 1) Идеален подарок за промовирање на бренд и за бизнис 2) се Користи за инспекција на накит, монети, поштенски марки и антиквитети 3) Одличен производ за да се види изработка и поправка индустрија, специјално за инспекција на оние мали делови 4) исто Така се користат и за откривање на инсекти и болести на растенијата 5) За машини делови,мини коло,pcb проверка и парична казна инструментално 6) За валута,drafts (недовршени) за автентикација 7) не е може да се користи за медицински истражувања, хируршки анализа 8) За градинарството одржување, хидропоника 9) Тоа е може да се користи за да се потврди печатење, хартија квалитетот на безбедност документи
.

Детали

Извор На Светлина:
led светло
Бренд Име:
SRATE
Стил:
Облечен Во Стилот
Со Светлина Или Не:
Yes
Број На Модел На:
НЕМА.9892F
Материјал:
Акрилни леќа
боја:
Црна
Материјал:
Акрилни леќа,ABSplastic рамка, led
леќа големина:
21mm
Леќа:
1 окуларот, 3 леќа плочи
светлина:
1 LED
Батеријата:
3 LR1130(Не се вклучени за безбедност)
Примена:
За рачни часовници, види поправка и одлуки, парична казна инструментално
Место на Потекло:
Henan, Кина (Копно)
Зголемување:
10X,15X,20X,25X
Големина:
200x145x20mm
Свеж

Избор на клиенти