.

.

New
Промет на големо со 2pcs/многу 6X 65MM Рачни лупа Читање на Мапа Зголемувачот Со 6 LED Светло

Промет на големо со 2pcs/многу 6X 65MM Рачни лупа Читање на Мапа Зголемувачот Со 6 LED Светло

DEN 338.00
DEN 417.12

Стока
Достапно.


Опис :
Материјал : ABS + Зголемувачот Стакло Ова е многу практична Зголемувачот во животот, кој е дизајниран специјално за екстра острина и јасност. Со 6 LED светло ќе можат да работат или да го прочитате во слабо или темно место Применливи за Индустриска намена / Коло и печатење индустрија/ Медицински науки / Градинарство/ Пари и печат/ Education/ Географија/ Дом и канцеларија Напојува со 2 x AAA батерии (не се вклучени) Зголемување на моќ : 6 X Леќа Дијаметар : 65mm Објект големина : 190x85x20mm Боја : сребро Пакет :
6 X Зголемувачот x 2

Детали

боја:
Сребро.
Со Светлина Или Не:
Yes
Стил:
Рачни
Зголемување:
3.5 x
Бренд Име:
OOTDTY
Материјал:
ABS
Големина:
other
Број На Модел На:
19524
Свеж

Избор на клиенти