.

.

New
0837L DC 12V 8W Отворена Рамка Тип Електромагнетниот за Електрично Заклучување на Вратата

0837L DC 12V 8W Отворена Рамка Тип Електромагнетниот за Електрично Заклучување на Вратата

DEN 279.36

Стока
Достапно.


Дизајниран со отворен рамка тип и планината одбор, висока моќност.
Лесно да се инсталира за електрично заклучување на вратата или други автоматско заклучување на вратата системи со монтажа одбор.
тон сребро.

Детали

Композитни:
ретки земјата магнет
Обликот:
блок
Број На Модел На:
COFA
Бренд Име:
TD
Свеж

Избор на клиенти