.

.

New
100PCS 10мм x 10мм Силна Круг Цилиндар Магнети 10X10 Ретки Земјата Neodymium НОВИ 10*10 Уметнички Занает Врска бесплатен превозот

100PCS 10мм x 10мм Силна Круг Цилиндар Магнети 10X10 Ретки Земјата Neodymium НОВИ 10*10 Уметнички Занает Врска бесплатен превозот

DEN 1533.00
DEN 1892.64

Стока
Достапно.


Се враќа
Ако за она што некогаш причина ќе примите некој објект, не на вашето задоволство во рок од 15 дена од денот на приемот
објектот, ве молиме контактирајте со нас и да се врати на објектот. Одлично за не-it-yourself проекти. Ние прифаќаме прилагодување.
Голем neodymium магнети се многу силни, и мора да се постапува со внимание за да се избегне лична
повреда и оштетување на магнети.
Русија,Бразил : 15-45 работни дена
Сад : 7-15 работни дена
Австралија,Велика Британија,Шпанија, Франција , Германија : 7-19 работни дена
Други земји : не повеќе од 45 работни дена
(Работни дена не се вклучени викенди, празници итн.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет.
Ако објектот е во истата состојба како кога доби целосна наплата на продава цената ќе биде дадена.Ние ќе ви одговори ПОБРЗО. Ве молиме да се грижи кога е пауза, освен, бидејќи Neodymium блок магнет имаат силен Магнетизам. Прсти и други делови од телото може да се добие сериозно сериозна помеѓу две привлекување на магнетите. Око за заштита треба да се носи кога се справувате со овие магнети, бидејќи рушењето магнети може да започне парчиња во одлична брзина.
картички, касета ленти, видео ленти, телевизии, Видеорекордери,
компјутерски монитори и други CRT дисплеи.
ЗА НАС
Ние сме професионални магнетни материјали снабдувач.

Детали

Бренд Име:
xhigh
Тип:
Постојано
Број На Модел На:
10X10mm
Композитни:
ретки земјата магнет
Примена:
Говорникот Магнет
Обликот:
прстен
Обложување:
никел
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти