.

.

New
Најновите 3x3x3 Zcube Penrose Магијата Коцка Мозаик Коцки Брзина Cubo Плоштад Мозаик Подароци Едукативни Играчки за Деца

Најновите 3x3x3 Zcube Penrose Магијата Коцка Мозаик Коцки Брзина Cubo Плоштад Мозаик Подароци Едукативни Играчки за Деца

DEN 264.00
DEN 456.00

Стока
Достапно.

Треба да се разбере.се разбира .
(Три видови на подароци ќе биде по случаен избор испрати еден видови )
Кога ќе се купи 9pcs или повеќе магија коцки.
Благодарение на поддршката на многу купувачи.
Напомена :
Овој производ мора да се користат под возрасни надзор.
Време пристигнување
5.
Можете да изберете друг превозот метод. Инаку, дури и ако купите бројот на производи за да се исполнат барањата. Вие треба да се обрне на испорака трошоци.
Кога ќе се купи 3pcs или повеќе магијата коцка. Тоа е многу важно за вас да се провери можно пораки во вашиот е-мејл или во Aliexpress цел првите три дена по плаќањето, бидејќи таму е многу веројатно информациите дека е на чекање за вас за да одговорите, со цел да се избегне одложување на испраќање на пакетот. Сепак, Pls не ни веруваат.(неколку посебни производи се забележани на описот)
2.
Не постојат ограничувања на бренд и модел на магијата коцки.
Додека бројот на производи во согласност со нашите прописи. Било какви други прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
Руски Пријател се Обрне Внимание ве Молиме да : - ве Молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека секој обичај 100% задоволство.
Може да се преведе во јазикот што се познати.7 cm
пакетот вклучува : 1pc коцка
тежина : околу 100g
Функција :
Оваа Магијата Коцка може да им помогне на деца за да се разбере составот и структурата на коцка, и да ги обучуваат учениците просторното размислување способност и меморија. Магијата коцка врти непречено и брзо, многу флексибилен. Вие ќе добиете пакет во времето. Ние не ќе ви даде подарок. Пратката е испратена од Кина објави во земјата на дестинација. И треба да сноси тарифа. Ова е брз транспорт.
Имаме бесплатен подарок за вас.

Детали

Тип:
загатка коцка
цел број:
3x3x3
Возраст Опсег:
12-15 Години,8-11 Години,Grownups
Број На Модел На:
ZCSMT
Предупредување:
Дали насилство против коцка
Карактеристики:
Мини
Бренд Име:
ZCUBE
Материјал:
Пластични
Свеж

Избор на клиенти