.

.

New
LeadingStar 299 Предизвикувачки Нивоа Магија 3D Лавиринт Топката Интересни Лавиринт Игра Загатка Свет Играчки zk35

LeadingStar 299 Предизвикувачки Нивоа Магија 3D Лавиринт Топката Интересни Лавиринт Игра Загатка Свет Играчки zk35

DEN 1227.84

Стока
Достапно.

299 Предизвикувачки Нивоа Магија 3 D Лавиринт Топката Интересни Лавиринт Игра Загатка Играчки Свет
Опис :
Тип на производ : 3 D лавиринт топка
Применливи возраст : 3+
Менување на ниво : 299
Големина на : 8.7*6.7*7.5 инч
Пакет големина : 7.1*7.1*9.5 инч
Материјал : ABS пластика
Пакет : картон кутија
Пакет содржи : 1*3 D лавиринт топка
Забелешка : ве Молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од слики. Се надевам дека ќе разбере.
Почитувани Купувачи, Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Во меѓувреме, тој е високо ценет доколку можете да контактирате со нас на прво кога имате било каков проблем со нашиот предмети или услуги. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ви благодарам многу.

Детали

Возраст Опсег:
> 8 години,> 3 години,12-15 Години,> 6 години,8-11 Години,5-7 Години,Grownups
Број На Модел На:
3D Лавиринт Топка
Тип:
Коцка поврзани со
Бренд Име:
LeadingStar
Предупредување:
Никој
Карактеристики:
Мини
Материјал:
Пластични
цел број:
Како што покажа
цел број:
Други
Свеж

Избор на клиенти