.

.

New
Бренд Нови Yongjun Guanlong 3x3x3 Коцка Магијата Коцка Брзина Загатка Учење Образовни YJ Посебни Играчки За Деца

Бренд Нови Yongjun Guanlong 3x3x3 Коцка Магијата Коцка Брзина Загатка Учење Образовни YJ Посебни Играчки За Деца

DEN 194.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.


ПОЧИТУВАН ГОСПОДИНЕ
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА. СИТЕ КОЦКИ ВО НАШАТА ПРОДАВНИЦА СЕ НОВИ И ОРИГИНАЛНИ ОД FRACTORY.НАДЕВАМ ДЕКА ЌЕ УЖИВАТЕ ВО НИВ.ВИ БЛАГОДАРИМЕ
Про канал : YJ Guanlong 3x3x3 Коцка
Боја : Бела/ Црна/Stickerless Розова
Пакет : Боја Кутија
Н. Ж : 83.0 g
G. W : 95.0 g
Повеќе детали.ве молиме разговор со мене.ви благодариме

Детали

Бренд Име:
yj
Возраст Опсег:
> 8 години,12-15 Години,> 6 години,5-7 Години,Grownups,8-11 Години,> 3 години
Тип:
загатка коцка
Материјал:
Пластични
Карактеристики:
Мини
Број На Модел На:
GuanLong
Предупредување:
ГУШЕЊЕ ХАЗАРД-Мали делови не е за деца под 6 години
цел број:
3x3x3
боја:
Црна/Бела/Stickerless Розова
Пакет:
боја кутија
Yongjun:
YJ Играчки
3x3x3:
магијата коцка
Брзина:
мозаик
Свеж

Избор на клиенти