.

.

New
ZCUBE Шарени 2x2 Megaminx Магијата Коцка со Карбонски Влакна Налепница Господар Kilominx Cubo Magico Загатка Деца Образовни Играчка -45

ZCUBE Шарени 2x2 Megaminx Магијата Коцка со Карбонски Влакна Налепница Господар Kilominx Cubo Magico Загатка Деца Образовни Играчка

DEN 548.00
DEN 996.48

Стока
Достапно.


ZCUBE Шарени 2x2 Megaminx Магијата Коцка со Карбонски Влакна Налепница Господар Kilominx Cubo Magico Загатка Деца Образовни Играчка
SKU : SCZB00037
Производ вклучува :
1x ZCUBE Шарени 2x2 Megaminx Магијата Коцка со Карбонски Влакна Налепница
Производ discription :
Точка Име : 2x2 Megaminx Состојба : 100% сосема нов Материјал : АБС Боја : Шарени со Карбонски Влакна Налепница Налепницата : ПВЦ Страна Големина : 7.05 cm Тежина : 165g Пакување : Боја-кутија
Answer : ___________________________ Note :
1. Бидејќи на превозот и царинската причини , Доколку стоката не може да се стигне на време, ве молиме да ми кажете,јас ќе ви помогнат да го продолжи времето за испорака. 2. Поради Aliexpress не го поддржуваат многу методи за плаќање. Ако не можете да се плати за објектот, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот што е можно поскоро!

Детали

цел број:
Megaminx
Предупредување:
/
Тип:
загатка коцка
Возраст Опсег:
> 3 години
Бренд Име:
ZCUBE
Број На Модел На:
SCZB00037
Карактеристики:
Мини
Материјал:
Пластични
Точка име :
2x2 Megaminx
боја:
Шарени со карбонски влакна налепница
Материјал:
ABS
брзина на коцка:
cubos magicos загатки
giochi bambini cubo:
magico profissional
Состојба:
Бренд Нови
Потекло:
Кина
Налепница:
Yes
Големина:
7cm
Тежина:
165g
Свеж

Избор на клиенти