.

.

New
WitEden Wormhole Јас Магијата Коцка Загатка Играчки

WitEden Wormhole Јас Магијата Коцка Загатка Играчки

DEN 1281.12

Стока
Достапно.


Детали

Материјал:
Пластични
Тип:
загатка коцка
цел број:
шупливи
Возраст Опсег:
5-7 Години,8-11 Години,12-15 Години,Grownups,> 8 години,> 3 години
Карактеристики:
Мини
Предупредување:
Коцка содржи мали делови, децата треба да се обрне внимание
Број На Модел На:
W1
Големина:
70x70x70mm
Тежина:
170g
Свеж

Избор на клиенти