.

.

New
Бренд Нови Yuxin 3x3x3 Фрлија Обложени Огледало Блок Магијата Коцка Брзина Мозаик Коцки Деца Деца Едукативни Играчки

Бренд Нови Yuxin 3x3x3 Фрлија Обложени Огледало Блок Магијата Коцка Брзина Мозаик Коцки Деца Деца Едукативни Играчки

DEN 163.00
DEN 191.52

Стока
Достапно.


Бренд Нови Yuxin 3x3x3 Фрлија Обложени Огледало Блок Магијата Коцка Брзина Мозаик Коцки Деца Деца Едукативни Играчки
Бренд Yuxin Името Огледало Блок Материјал, ABS Големина 57x57x57 mm Тежина 130g сандак
Ве молиме Имајте во предвид : Поради се земе во вид на светлина и го следат, слики може да имаат мало chromatism проблем. Ова е неизбежна, ве Молиме да ги прости! Ако не може да ја прифати купувачи ве молиме купи претпазливо

Детали

Материјал:
Пластични
Тип:
загатка коцка
цел број:
Екипа Обложени
Возраст Опсег:
5-7 Години,8-11 Години,12-15 Години,Grownups,> 6 години,> 8 години
Карактеристики:
Мини
Предупредување:
Не го даде за Деца под 3 Години
Број На Модел На:
огледало блок
Бренд Име:
BABELEMI
Свеж

Избор на клиенти