.

.

New
Бесплатен Превозот 2 парчиња Смешно магија,кои Живеат Латекс Dove/Гума Гулаб, Dove Магија проп,крупен,илузии,магични трикови,трик

Бесплатен Превозот 2 парчиња Смешно магија,кои Живеат Латекс Dove/Гума Гулаб, Dove Магија проп,крупен,илузии,магични трикови,трик

DEN 432.00
DEN 480.00

Стока
Достапно.


5065587508344320 Повеќе US $ 14.58 /парче US $ 44.99 /set US $ 39.88 /парче US $ 28.99 /парче US $ 29.99 /парче US $ 10.00 /парче US $ 34.99 /парче US $ 17.78 /парче US $ 7.00 /парче US $ 18.68 /парче US $ 5.45 /парче US $ 24.00 /парче Опис На гума гулаб може да се користи во многу магија ситуации. Како производен објект, што може да направи таа да се појави од Dove Пан или менување на торба. Ако имате работа со живи doves, можете да го поставите на гума dove во хартиена кеса, crumple е нагоре и да го репродуцираат вистински гулаб на друго место. Изгледа како транспонирањето! Направи гулаб се појави, превиткајте го и држи го во вашиот џеб.Одлична малку да се фрли во фаза шоу. Дури и ако сте со користење real doves, можете да се интегрираат овој живот-како еден трик за да додадете некои хумор на рутина. Предупредување : 1). Некои реквизити може да има никакви Инструкции 2). Некои реквизити имаат само Кинески или Јапонски Настава. 3). Кој не Настава предмети, ние може да ви испрати на наставата видео. 4). Некои наставни видео во Кинески, можете да прочитате акција

Детали

Пол:
Унисекс
Карактеристики:
Научат,Почетник,Магионичари,Улица,Исчезнуваат,Лебдат,Професионална,Сцена,Се Издига,Лесно Да Се Направи
Број На Модел На:
020098
Перформанси Форма:
Фаза Магија
Материјал:
Гума
Предупредување:
далеку од пожар
Возраст Опсег:
12-15 Години,Grownups
Е Инструкции Се Вклучени:
Yes
Големина:
One Size
Бренд Име:
ZQION
Тип:
dove
Свеж

Избор на клиенти