.

.

New
Кристал Пари Градите Празна Кутија Се Појавува Пари Магија Трикови Фаза,Професионални,Илузија,Трик,Реквизити,Комедија Зачудувачки Видливи

Кристал Пари Градите Празна Кутија Се Појавува Пари Магија Трикови Фаза,Професионални,Илузија,Трик,Реквизити,Комедија Зачудувачки

DEN 12455.00
DEN 13392.00

Стока
Достапно.


Кристал Пари Градите
Вклучува : Трик Кутија+Носење+20pcs ТРИК ПАРИ.
ДЕМО :
Discription :
Друга казна пример на врвен и зачудувачки видливи магија да се забавува не само волшебник, но уште поважно, на публиката. Да се наполни со пари да се потопуваат еден очигледно празни градите е чиста магија. Еден долар законот е исфрлат во кутија и веднаш, без покривање, е видно да се трансформира во полна градите на сметките. Градите себе е изградена на кристално јасна Lucite исечените со нерѓосувачки челик. Кристално Пари Градите е видлив магија во своите најдобри.
За купувачот Читање :

Детали

Пол:
Унисекс
Бренд Име:
doo-wops
Е Инструкции Се Вклучени:
Yes
Карактеристики:
Магионичари,Професионална,Сцена,Улица,Лесно Да Се Направи
Големина:
One Size
Тип:
Генерал Кутија
Перформанси Форма:
Фаза Магија
Предупредување:
види discription
Возраст Опсег:
Grownups
Материјал:
Пластични
Настава:
онлајн даунлоадирање на видео
Свеж

Избор на клиенти