.

.

New
5pcs Visiual Монета преку Стакло Магија Навлезат w/нема Покритие Магија Трикови Блиску До Монета Исчезнување Илузии Трик Реквизити Magie

5pcs Visiual Монета преку Стакло Магија Навлезат w/нема Покритие Магија Трикови Блиску До Монета Исчезнување Илузии Трик Реквизити

DEN 312.00
DEN 335.52

Стока
Достапно.


Точка Име
Visiual Монета преку Стакло Магија Навлезат w/ нема Покритие Демо
ku6.com/watch/04204740389437044368.html?page=video Multi Need Discription
Паричка во целосен приказ чини да телепорт преку солидна стакло, неверојатно исчезнуваат од едно место и reappearing во друг! Професионални реквизити комбинираат за да се произведе магија во своето најдобро! Висок квалитет, направени од не ' Рѓосувачки Челик. Проп може да се examinated. Може да се направи со позајмен паричка. Сосема нов објект, со целосна instrustion. Силен ефект како демо видео sho
За купувачот Читање :

Детали

Тип:
монета
Карактеристики:
Почетник,Улица,Магионичари,Лесно Да Се Направи,Фаза,Исчезнуваат,Професионални,Да Научат
Предупредување:
no
Пол:
Унисекс
Перформанси Форма:
Close-up Магија
Бренд Име:
doo-wops
Е Инструкции Се Вклучени:
Yes
Возраст Опсег:
Grownups
Материјал:
Метал
Големина:
One Size
Настава:
онлајн видео
Свеж

Избор на клиенти