.

.

New
Комедија Свила Да Гаќи / Scarve Магија Трикови Фаза Блиску До Илузија Трик Реквизити Смешни

Комедија Свила Да Гаќи / Scarve Магија Трикови Фаза Блиску До Илузија Трик Реквизити Смешни

DEN 495.00
DEN 532.32

Стока
Достапно.


Комедија Свила да Гаќи
Discription :
Волшебник прикажува две црвена свила handkerchiefs, јазли нив
Слободно екранот две црвена свила hankys & јазол овие заедно на аглите.
Го прашува некоја женска гледачот да се одржи на заврзана дел во неа облека, правејќи се дека тоа не падне.
Сега се покаже една третина различна боја свила и ИСЧЕЗНУВААТ тоа! "Ќе се појави врзани меѓу другите silks"
Но, кога волшебник чекори зад гледач, ја зграпчува што виси завршува на silks и ја повлекува нив и надвор, еден пар гаќи се појави врзани меѓу!
За купувачот Читање :

Детали

Пол:
Унисекс
Бренд Име:
doo-wops
Карактеристики:
Научат,Почетник,Магионичари,Со Dvd,Улица,Професионална,Сцена,Лесно Да Се Направи
Тип:
Марами
Перформанси Форма:
Фаза Магија
Предупредување:
no
Е Инструкции Се Вклучени:
Yes
Големина:
One Size
Материјал:
Памук
Возраст Опсег:
Grownups
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти