.

.

New
Подвижна Маса (Економски Верзија) Со Носење Магија Трикови Магионичари Фаза Трик Реквизити Levitation Илузија Magie

Подвижна Маса (Економски Верзија) Со Носење Магија Трикови Магионичари Фаза Трик Реквизити Levitation Илузија Magie

DEN 3303.00
DEN 3552.00

Стока
Достапно.


Подвижна Маса (Економски Верзија)
Discription :
На табелата се чини дека е сосема нормално. Изгледа како нешто што може да се најде во влез сала на дворци manor.Покривање на маса со една убава foulard. Потоа, заедно со гледачот или од вас самите можете да направите на оваа табела се плови. Таа изгледа прекрасно.Можете да го стори тоа целосно опкружен!На посебен трик, го прави лесно да се направи. Тоа изгледа како во табелата е навистина лебдат!Во табелата е совршено избалансиран и е сон да ја користите.
Подвижна Маса : Висок квалитет занаетчиски подвижна маса, мора да се за перформанси.
Маса крпа (двојно обложени) : Обезбеди вашата маса со една убава outlook, исто така, се крие во еден трик во внатрешноста.
Детали
табела Големина : 31.5x28.5 високо 76 cm
За купувачот Читање :

Детали

Пол:
Унисекс
Бренд Име:
doo-wops
Карактеристики:
Почетник,Магионичари,Лебдат,Професионална,Сцена,Лесно Да Се Направи
Перформанси Форма:
Фаза Магија
Е Инструкции Се Вклучени:
Yes
Големина:
One Size
Тип:
Голем Проп
Материјал:
Дрво
боја:
Браун
Предупредување:
види discription
Возраст Опсег:
Grownups
Свеж

Избор на клиенти