.

.

New
Сунѓерот Топката Магија-Малку Брат Clank(5 групи/многу),Бесплатен превозот,магија играчки,забава,илузии,Класичен Magia,Шега,Gadget

Сунѓерот Топката Магија-Малку Брат Clank(5 групи/многу),Бесплатен превозот,магија играчки,забава,илузии,Класичен Magia,Шега,Gadget

DEN 691.00
DEN 768.00

Стока
Достапно.

Сунѓерот Топката Магија-Малку Брат Clank Опис страшно сунѓерот топката рутински со одличен стрип крај. Ова е комична крајот на вашиот сунѓерот рутина, и секако не е за употреба околу децата. На крајот на вашата рутина ќе се произведуваат (во гледачите страна ако се толку наклонети) голем машкост во облик на сунѓерот топката. Многу смешно! Доаѓа со четири сунѓерот топки и дека голем стрип "нешто екстра". Пакет : една голема Сунѓерот топката+четири малку топката
Демо : v.youku.com/v_show/id_XNDM1 Mj U0 Mj A=.html Слика :

Детали

Карактеристики:
Почетник,Трепка,Улица,Магионичари,Лесно Да Се Направи,Фаза,Професионални,Да Научат
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
ZQION
Перформанси Форма:
Close-up Магија
Материјал:
Винил
Број На Модел На:
11047
Предупредување:
0000
Е Инструкции Се Вклучени:
Yes
Возраст Опсег:
12-15 Години,Grownups
Тип:
Топката
Големина:
One Size
Свеж

Избор на клиенти