.

.

New
Ролна Про - Челик (70cm) Магија Трикови Исчезнување Објект Уредот Блиску До Улица Трик Реквизити Додатоци Исчезнуваат Magia

Ролна Про - Челик (70cm) Магија Трикови Исчезнување Објект Уредот Блиску До Улица Трик Реквизити Додатоци Исчезнуваат Magia

DEN 133.00
DEN 143.52

Стока
Достапно.

Објектот на Име на Ролна Про - Челик (70cm) Демо
Discription На ролна е класичен волшебник е трик со дозволи. Палма во твојата рака, за да исчезнуваат на свила, монета, или нешто, дури и шпил карти. Темата е направен од екстра силни најлон, може да се повлече работи со тежина до 0.08 кг ,многу моќен.Секој волшебник треба да се добие една. Добиете уред на место,се повлече од нишка, Кога пуштањето на прстен,темата оди назад во. Должината на конецот е 70cm Настава
НИКОЈ
За купувачот Читање :

Детали

Карактеристики:
Почетник,Улица,Магионичари,Лесно Да Се Направи,Фаза,Исчезнуваат,Професионални,Да Научат
Предупредување:
no
Пол:
Унисекс
Перформанси Форма:
Close-up Магија
Бренд Име:
doo-wops
Тип:
јаже
Е Инструкции Се Вклучени:
No
Возраст Опсег:
Grownups
Материјал:
Метал
Големина:
One Size
Свеж

Избор на клиенти