.

.

New
Нови Исчезнување Шише Шампањ (Црна) Може Да Се Прелива Течноста Магија Трикови Волшебник Фаза Илузија Трик Реквизити Комедија Mentalism

Нови Исчезнување Шише Шампањ (Црна) Може Да Се Прелива Течноста Магија Трикови Волшебник Фаза Илузија Трик Реквизити Комедија

DEN 893.00
DEN 960.00

Стока
Достапно.


Објектот На Име На Нови Исчезнување Шише Шампањ (Црна) Демо
Discription
Ова е исклучително реална шише шампањ направени од силикон, што е многу потрајни од обичните латекс или гума. Можете да исчезне ова високо compressible шише во мал простор или намирници торба итн, или се произведуваат од стандарден производство кутија. Етикетата и украси се направени од ткаенина и на тој начин не ќе солза кога шишето е укината. Многу реални производство проп или голема магично да исчезне.
Шишиња дури има течност оддел, така што вие всушност може да се прелива шампањ !
Бесплатни понуди : шише појавува трик.
Магијата реквизити и целосната настава се вклучени во пакетот.
Настава
со хартија за настава
За купувачот Читање :

Детали

Карактеристики:
Почетник,Улица,Магионичари,Лесно Да Се Направи,Фаза,Исчезнуваат,Професионални,Да Научат
Предупредување:
no
Пол:
Унисекс
Перформанси Форма:
Фаза Магија
Бренд Име:
doo-wops
Материјал:
Гума
Тип:
Шише
Е Инструкции Се Вклучени:
Yes
Возраст Опсег:
Grownups
Големина:
One Size
Свеж

Избор на клиенти