.

.

New
Средни 14 Мм Сито Пластични Коцки Ктв Mahjong Син Почетник 8-11 Години

Средни 14 Мм Сито Пластични Коцки Ктв Mahjong Син Почетник 8-11 Години

DEN 397.92

Стока
Достапно.


започнете
крајот
Материјал : пластика
ГОЛЕМИНА : 14 MM
Многу за 20pcs

Детали

Пол:
Унисекс
Карактеристики:
Почетник
Возраст Опсег:
8-11 Години,12-15 Години,5-7 Години,Grownups,2-4 Години
Големина:
M
Број На Модел На:
Seday
Тип:
Коцки
Е Инструкции Се Вклучени:
No
Предупредување:
Коцки
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Бренд Име:
HOGNSIGN
Перформанси Форма:
Boson
Свеж

Избор на клиенти