.

.

New
Симпатична Куче Пелена Гаќи Кутре Шорцеви Животинско Дизајни Менструалниот Санитарни Nappy Пелена

Симпатична Куче Пелена Гаќи Кутре Шорцеви Животинско Дизајни Менструалниот Санитарни Nappy Пелена

DEN 600.00

Стока
Достапно.


Материјал : памук
ГОЛЕМИНА НА : (XS S,M,L, XL)
половината
XS : 20-25cm S : 25-35 CM M : 30-45см L : 45-60cm XL : 60-80см

Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL
Тип:
Мачки
Тип На Објект:
Носии
Материјал:
Памук
Шема:
Цврста
Стил:
Слободно време
Сезоната:
Сите Сезони
Употреба:
облека
Број На Модел На:
XS S M L XL
NO:
DLM0004
Свеж

Избор на клиенти