.

.

New
Интересно 10Pc Мека Мачка Играчки Глувчето Руно Лажни Смешни Мачки Игра Играчки За Маче

Интересно 10Pc Мека Мачка Играчки Глувчето Руно Лажни Смешни Мачки Игра Играчки За Маче

DEN 92.00
DEN 98.88

Стока
Достапно.


Опис :
100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Класичен мали играчки, како и повеќето мачки како Ќе се издаде rustling звук, за да се привлечат природниот звук на многу чувствителни на мачки внимание Одличен подарок за вашето домашно милениче мачка Спецификации : Материја : Пердув + кадифен Големина : 4.5 X2.5 CM/1.77"*0.98" Боја : Боја случаен испораката,доколку купите повеќе од еден,може да се добијат на истата боја или со повеќе бои Количина : 10 компјутери
Answer : ___________________________ Note : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен
2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 10pcs * Мачка Играње Играчки

Детали

Тип:
Мачки
Бренд Име:
HBB
Играчки Тип:
Глувци & Животинско Играчки
Материјал:
Пердув + кадифен
Свеж

Избор на клиенти