.

.

New
Мачка Гимнастик Играчка Закачка со Пердув Глувчето Мачка Играчки Различни Пакет за Кити

Мачка Гимнастик Играчка Закачка со Пердув Глувчето Мачка Играчки Различни Пакет за Кити

DEN 210.00
DEN 232.80

Стока
Достапно.

11pcs по многу Мачка Играчки Различни Пакет за Kitty Содржи Избрани 11 играчки : 5pcs леопард пердув играчки, 5pcs чупка топки, 1 парче гимнастик се Задржи вашата мачка зафатен кога сте подалеку. Даде вашата мачка начин да се ослободи својата енергија со ова комбо пакет на забавни играчки. Кој пердуви, топки и catnip, глувци и повеќе овој пакет е совршен избор за вашиот кожен пријател. го надгледува вашето домашно милениче. За игра само. Не дете"s играчка. Играчка, треба да се отстранат и да се замени ако прекумерно абење или оштетување се јавува. Празник, роденден или секојдневно, оваа мачка третира/играчките се подарок собата е само она што вашиот писе нареди.

Детали

Големина:
S
Тип:
Мачки
Бренд Име:
Почитувани C&D
Играчки Тип:
Глувци & Животинско Играчки
Материјал:
Пластични, Трева, Латекс, Крпа, Крзно
играчка спецификација:
мачка гимнастик + чупка топки + пердув играчки
Свеж

Избор на клиенти