.

.

New
2017 Нови Куче Удар Фен За Големи Средни Мали Кучиња Променлива Брзина на Косата Компресор 220 v+адаптер 2400w Милениче Удар Фен

2017 Нови Куче Удар Фен За Големи Средни Мали Кучиња Променлива Брзина на Косата Компресор 220 v+адаптер 2400w Милениче Удар

DEN 7104.00

Стока
Достапно.

Здраво почитувани, ве молам дозволете ми да знам што боја ви треба пред цел , ние ќе ја испрати според вашето барање ,инаку ние ќе испрати по случаен избор ,ви благодариме!
Детали За Производот

Детали

Големина:
M
Тип:
Мачки
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
ДАЛИ СЕ НАПРАВИ PET
Тип На Објект:
Фенови
Напон:
110-240V
Тип:
Кучиња
Спецификација:
5-10kg
is_customized:
Yes
Ширина:
26 cm
Употреба:
Здравје Материјали
Применливи Раса Куче:
Универзална
Материјал:
Метал
Свеж

Избор на клиенти